Poděkování

Vážení přátelé a přítelkyně včelaři,

dovolte mi touto cestou Vám všem poděkovat za práci, kterou jste vykonali nejenom pro naší krásnou přírodu v okrese Frýdek-Místek, ale taky pro naše Základní organizace ČSV z.s. Každý na své pozici,  jak od člena této organizace, tak i funkcionářům ZO i Okresní organizace ČSV z.s. si toto poděkování a můj obdiv zasloužíte. V letošním roce se nám podařilo podpořit naše včelaře a i včelaříky v kroužcích více jak 1 miliónovou dotací od našeho krajského úřadu a samozřejmě i dalšími prostředky od MZe a i ČSV z.s. Tyto všechny finanční prostředky, které se nám podařilo získat, jsme Vám přeposlali  prostřednictvím naší Okresní organizace ČSV z.s. ve Frýdku Místku a věřím, že i v dalších letech nám budou naší zástupci v obcích, městech, krajích a i na MZe naklonění a budou nás podporovat. Je to ocenění za naši obrovskou přidanou hodnotu, kterou děláme nejenom pro naší společnosti, ale hlavně pro přírodu a výchovu nové včelařské generace.
Přátelskou atmosféru v naších Základních organizacích a i v naší Okresní organizaci jen vytváříme dobrý obraz našeho spolkového života, kde oslovení „přítel, přítelkyně“ není prázdnou frází, ale důkazem našeho společného cíle. Tím cílem je prohlubovat přátelství mezi lidmi, pečovat o naší přírodu a starat se o zdraví naších včel a i občanů kolem nás, kterým poskytujeme včelí produkty.
Milí přátelé a přítelkyně blíží se Vánoce a proto bych Vám také chtěl popřát klidné a spokojené prožití těchto krásných svátků v kruhu rodiny a nejbližších.
Do Nového roku 2017 vykročte tou správnou nohou a taky přeji hodně štěstí, zdraví a spokojenosti z naší společné práce.

S úctou Miroslav Poništ – předseda OO ČSV z.s. F-M.