PF 2020

Vážené přítelkyně a přátelé včelaři,

za pár dní nás opět po roce navštíví Ježíšek, který nám přinese pod stromeček nejenom dárky, ale i sváteční Vánoční pohodu.

Pro nás dospělé jsou tyto dny časem obdarovávání našich nejbližších a zároveň časem bilancování celého roku. Pro obdarované je to čas velkých překvapení, a zároveň odměna za to, jak se v průběhu roku snažili, pracovali a byli laskaví.

Milí kolegové, přeji Vám, abyste Vy i Vámi obdarovaní našli ve vánočních balíčcích nejen dárky, ale také štěstí, klid a pohodu.

Naše doba je hektická, plná shonu, a právě Vánoce by nám měly všem připomenout, že je třeba skutečně zpomalit, sejít se s nejbližšími a přáteli, podělit se s nimi o krásnou atmosféru svátečních dnů. Máme krásně vyzdobená města, obce i naše domovy, a proto Vám moc přeji, abyste tuto krásu vnímali nejenom o Vánocích, ale i po celý další rok.

Za sebe i celý VOO ČSV Frýdek-Místek Vám přeji krásné prožití vánočních svátků, veselý Silvestr a do nového roku 2020 opět mnoho štěstí, zdraví, radosti a vzájemného porozumění.

S úctou

Miroslav Poništ – předseda OO ČSV F-M